KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13374334
nr 1337 4334
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
"Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerade, numrerade 57/150. Bladets mått: 52x60 cm, oramade lösa blad
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:50:13
11/7 08:05:37
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander